Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Jak se dostanete z letiště v New Yorku?

dsc01429.jpg

V New Yorku jsou čtyři velká letiště, a to JFK International Airport (Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho), La Guardia Airport, Newark Liberty International Airport (Newarské mezinárodní letiště svobody) a Teterboro Airport. Nabízíme Vám přehled možností, jak se z prvních třech dostanete do města.

JOHN F. KENNEDY INTERNATIONAL AIRPORT, JFK

Toto letiště patří mezi největší na světě. Rozprostírá se v jihovýchodní části New Yorku, v městské části Qeens, 19 km od Manhattanu. Doprava mezi jednotlivými terminály je zdarma. Přepravu mezi parkovišti a letištním Terminálem 1 zabezpečuje Howard Beach Station train. AirTrain JFK jezdí z Terminálu 1 k ostatním terminálům. Letecká společnost JetBlue Airways ho využíva jako svoje domovské letiště. K nejfrekventovanějším letům z tohto letiště patří London Heathrow Airport a Paříž – Charles de Gaulle Airport. Má osm terminálů. JFK sa nachází u dálnice Van Wyck Expressway (678), na kterou se dostanete z Belt Parkway (27), Grand Central Parkway a Queens Boulevard.

 

Kontakty:

Telefon: +17182444444

Web: www.jfkairport.com

 

Doprava z letiště a na letiště:

AUTO

Z Manhattanu se na letiště přepravíte po Van Wyck Expressway, potom směrem po Belt Parkway East až k východu 19/Van Wyck Expressway.

Z východní části Long Islandu pojedete po Belt Parkway West k exitu 20/JFK Expressway.

Z New Jersey pojedete po NJ Turnpike k exitu 14C (Holland Tunnel), potom přímo na jih po West Street k Belt Parkway.

Parkovat můžete na parkovištích, které se nacházejí před každým terminálem v Central Terminal Area (CTA) parking area. Parkoviště určené pro dlouhodobé parkování najdete asi 6,5 km od terminálů, na Lefferts Boulevard.

 

VLAK

  • AirTrain JFK jezdí nonstop a patří mezi nejrychlejší způsoby jak se dostat na letiště i z letiště. Tímto vlakem se dostanete na Manhattan na Penn Station asi za 35 minut. Cena je přibližně 15 dolarů. Air Train jezdí i na zastávku Jamaica v Long Island Rail Road (LIRR), kde se dá přestoupit na LIRR, NYC subway systém nebo na spoje místních autobusových linek.

 

AUTOBUS

  • New York Airport Express Service Bus jezdí každých 20 až 30 minut k Port Authority Bus Terminal (Manhattan West Side), ke Grand Central Station (Manhattan Eas Side) a k Penn Station (Midtown Manhattan). Cena se pohybuje okolo 15 dolarů. Jeho linky jezdí i do Long Island; Westchcester; Upstate; Connecticut; New Jersey a Pennsylvanie.
  • Super Shuttle Manhattan je v provozu 24 hodin denně a zabezpečuje dopravu na požadovaná místa v Manhattanu.
  • MTA New York City Transit buses jezdí do mnoha míst v Manhattanu, Queensu, Brooklynu a Long Islandu.

 

 

PRONÁJEM AUTA

Na letišti mají zastoupení všechny větší společnosti, včetně Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National. Informační tabuli naleznete v příjezdové hale každého terminálu.

 

TAXI

Pokud chcete využít taxi službu, doporučuje se cestovat oficiálně NYC taxíky (tel.: 212 692 8294).

 

 

LA GUARDIA AIRPORT(LGA)

Toto letiště se nachází asi 13 km východně od New Yorku.

Počet terminálov: 5

Více informací naleznete zde.

 

Doprava z letiště a na letiště:

AUTO

Z Manhattanu se k letišti dostanete po Grand Central Parkway East.

Z Long Islandu se k letišti dostanete také po Grand Central Parkway West.

Pokud chcete před letištěm zaparkovat, tak krátkodobé jednodenní parkování je na parkovištích 1, 4, 5, 6 a 7. Dlouhodobé parkování je na parkovišti 3, další je na soukromém pozemku, který se nachází v blízkosti letiště.

 

AUTOBUS

  • Z letiště jezdí značný počet linek do žady míst v New Yorku. Informace získáte v příjezdových halách ve všech terminálech.
  • New York Airport Express Bus jezdí k stanici Grand Central Station.
  • MTA New York City Transit services jezdí do Manhattanu a Queensu.

 

TAXI
Oficiální taxíky najdete před všemi terminály.

 

PRONÁJEM AUTA

Pronájem vozidel zabezpečují společnosti: Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National, které mají svoje informační tabule v příjezdových halách každého terminálu.

 

 

NEWARK LIBERTY INTERNATIONAL AIRPORT (EWR)

Newark Liberty International Airport se nachází v Newarku (New Jersey) asi 24 km jihozápadně od Manhattanu a létají na něj domácí i mezinárodní lety. Jelikož se nachází dále od města než letiště JFK, neprojde zde tolik cestujících, ale má více moderních zařízení. Toto letiště má tři terminály.

Kontakty:

telefon: +19739616000

web: www.newarkairport.com

 

Doprava z letiště a na letiště:

 

AUTOBUS

  • New York Airport Express Service Bus jezdí každých 20 až 30 minut, a to na Bus Terminal, Grand Central Station a Pen Station. Cena se pohybuje okolo 15 dolarů.

VLAK

  • AirTrain Newark jezdí na železniční stanici Newark International Airport Station. Odtud jezdí vlaky společnosti Amtrack a New Jersey Transit. Do New Yorku na Pen Station trvá cesta asi 30 minut a stojí okolo 15 dolarů.

TAXI

Pokud se z letiště chystáte do města dostat taxíkem, trvá to asi 20 až 45 minut a cesta vás vyjde asi na  40 dolarů.

 

CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com nezabezpečuje služby dopravy z letiště a na letiště. Uvedené informace mají jen informativní charakter.

Vyberte si levné letenky do New Yorku:« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent