Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Na čem všem ušetříte se City Passem a New York Pasem?

new-york-pass.jpg

Pokud nechcete čekat v dlouhých frontách před nejvýznamnějšími newyorskými památkami, muzei a atrakcemi a chcete i ušetřit, bude pro Vás nejlepší, když si pořídíte City Pass nebo New York Pass.

CITY PASS

City Pass poskytuje slevy na vstup do šesti newyorských atrakcí -  Observatoř na Empire State Building, Metropolitan Museom of Art, Museum of Modern Art (MoMA), Guggenheim Museum, American Museum of Natural History  a jeho součástí je i okružní plavba s výhledem na Sochu svobody. Zároveň mají vlastníci City Passu přednostní vstup do výše uvedených atrakcí a nemusí tak stát ve frontách. Také získají slevy v obchodních domech Bloomingdale´s a ve dvanácti restauracích. Platnost City Passu je 9 dní a jeho cena je pro dospělou osobu je cca 79 dolarů a pro mládež 59 dolarů.

 

 

NEW YORK PASS

New York Pass je lístek, který vám umožní ušetřit na vstupech do více jak 50-ti atrakcí v New Yorku, např.  Empire State Building, Socha slobody, New York Skyride, Madame Tussaud´s, Guggenheimovo muzeum, Museum of Modern Art, New York Aquarium, Uncle Sam´s Hamilton Financial Tour, případně vyhlídka Top of the Rock. Týdenní lístek vám tak může ušetřit i 340  či dokonce až 700 dolarů. Cena tohoto Passu je cca 75 dolarů a v jeho ceně je i 140-ti stránkový průvodce v angličtině, němčině a španělštině, ve kterém najdete otvírací hodiny pamětihodností, mapy, jak se dostat k atrakcím a do restaurací. Díky New York Passu s přednostním vstupem vám také odpadne čekání ve frontách.

 

 

V případě zájmu o slevovou kartu musíte kliknout na uvedený link. CK MALKO POLO, s.r.o., provozovatel portálu letenky.com nezabezpečuje uvedené služby.

Vyberte si levné letenky do New Yorku:« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent